Katalogs

Barības piedevas

STABIVER NATURE 10kg Nutrilac Kazām,aitām, liellopiem, zirgiem. Papildbarība parazitožu kontrolei. Izmantojams bioloģiskajās saimniecībās. Paredzēts 40 govīm.
HERBAVER MINILIC 15 kg Nutrilac Kazām, aitām, slaucamām govīm, gaļas liellopiem. Papildbarība parazitožu kontrolei. Lieto kopā ar Stabiver granulām. Izmantojams bioloģiskajās saimniecībās. Paredzēts 15 govīm, vai 50 mazajiem atgremotājiem.
ELSE CARE Nutrilac
SUCRAMINE INTENSE 25kg Nutrilac Liellopiem, kazām. Normalizē spurekļa PH, minerālvielu un mikroelementu avots. Paredzēts 8 govīm, vai 25 mazajiem atgremotājiem.
RUMIN Nutrilac
PHYSIO LICK ZEN 25 kg Nutrilac Atgremotājiem plaušu veselībai. Īpaši ieteicams jaundzīvniekiem. Vitamīnu un minerālvielu avots. Satur ārstniecības augu ekstraktus. Paredzēts 8 govīm, vai 25 mazajiem atgremotājiem.
PHYSIO LICK TRANSIT 125 kg Nutrilac Specifiskas laizāmās minerālvielas, kas iepildītas spainī, izbarošanai atgremotājiem, kas iet ganībās (liellopi, aitas un kazas). Satur minerālvielas, mikroelementus un vitamīnus, kas nepieciešami uzsākot ganību periodu un tā laikā.
PHYSIO LICK TRANSIT 25 kg Nutrilac Specifiskas laizāmās minerālvielas, kas iepildītas spainī, izbarošanai atgremotājiem, kas iet ganībās (liellopi, aitas un kazas). Satur minerālvielas, mikroelementus un vitamīnus, kas nepieciešami uzsākot ganību periodu un tā laikā.
PHYSIO LICK PHYTO 125 kg Specifiskas laizāmās minerālvielas, kas iepildītas spainī, izbarošanai atgremotājiem, kas iet ganībās (liellopi, aitas un kazas). Minerālvielas, mikroelementus un vitamīni, specifiski augu ekstrakti - gremošanas trakta aizsardzībai. Izmantojams bioloģiskajās saimniecībās.
PHYSIO LICK PHYTO 25kg Nutrilac Specifiskas laizāmās minerālvielas, kas iepildītas spainī, izbarošanai atgremotājiem, kas iet ganībās (liellopi, aitas un kazas). Minerālvielas, mikroelementus un vitamīni, specifiski augu ekstrakti - gremošanas trakta aizsardzībai. Izmantojams bioloģiskajās saimniecībās. Paredzēts 8 govīm, vai 25 mazajiem atgremotājiem.
NATU GEST Nutrilac Bioloģiskām saimn.
NATU MAX 25kg Nutrilac Kazām, slaucamām govīm, gaļas liellopiem. Minerālvielu un vitamīnu avots dzīvniekiem. Izmantojams bioloģiskajās saimniecībās. Paredzēts 8 govīm, vai 25 mazajiem atgremotājiem.
NATU MEL Nutrilac Bioloģiskām saimn.
NATU FLY 25kg Nutrilac Govīm, zirgiem, aitām, kazām. Lietojams kā vitamīnu un minerālvielu avots, kā arī efektīvi pasargā dzīvnieku no lidojošajiem asinssūcējiem parazītiem. Izmantojams bioloģiskajās saimniecībās. Paredzēts 8 govīm, vai 25 mazajiem atgremotājiem.
Zivju eļļa 1L IK Dviese Zivju eļļa
Zivju eļļa 2L IK Dviese Zivju eļļa
Piena aizvietotājs teļiem ‘’Vešelis’’3 kg Litamilk Piena aizvietotājs teļiem
Piena aizvietotājs teļiem ‘’Vešelis’’25 kg Litamilk Piena aizvietotājs teļiem
Piena aizvietotājs teļiem ‘’Vešelis ‘’+’’ 25 kg Litamilk Piena aizvietotājs teļiem ar linsēklām
Piena aizvietotājs sivēniem‘’Supermel’’3 kg Litamilk Piena aizvietotājs sivēniem
Piena aizvietotājs sivēniem‘’Supermel’’25 kg Litamilk Piena aizvietotājs sivēniem
Orego-stim 1L Meriden Oregano eļļas ekstraktu saturoša barības piedeva
Orego-stim 25kg Meriden Oregano eļļas ekstraktu saturoša barības piedeva
Bezmaksas tālrunis Piegāde Latvijā