Jaunumi

2013-05-17

Feliway. ®Spray

Feliway. ®Spray
Nomierinoša iedarbība
Izsmidzināms
Sastāvs:
Feromans (sintētisks) ar nomierinošu iedarbību kaķiem - 2%
Izopropanols QS… 60ml
Neizsmidzināt tieši uz dzīvnieka.
Viegli uzliesmojošs
Feliway ® ir sintētisks kaķa sejas feromonu analogs, ko kaķi izmanto, lai iezīmētu teritoriju.
Feliway. ® Spray palīdz nomierināt kaķēnus un pieaugušus kaķus situācijās, kad tie ir nemierīgi un satraukti. To var lietot visdažādākajās situācijās gan mājās, gan ārpus tām, piemēram, ceļošana mašīnā, pielāgojoties jaunai videi (jaunas mājas, attieksme pret svešiniekiem, patversme), vizītē pie veterinārārsta, jaunas, neparedzamas situācijas
Feliway. ® Spray palīdz apturēt vai novērstv ar bailēm saistītās reakcijas, kā uzbrukšana, neadekvāta uzvedība, nagu asināšana tam nepiemērotās vietās, nokārtošanās tam nepiemērotās vietās, vemšana, ņaudēšana.
Veterināro pētījumu rezultāti pierāda, ka nomierinošā feramona īpašības strādā gan uz kaķiem gan kaķēniem. Nomierinošās iedarbības feromans iedarbojas arī kaķenēm meklēšanās un kaķēnu zīdīšanas laikā. Feliway. ® Spray var tikt izmantots arī citos gadījumos.Pirms lietošanas konsultēties ar veterinārārstu.

Lietošanas pamācība:
Izsmidzināt 8-10 reizes Feliway. ® Spray 15 minūtes pirms šajā vietā tiek ievests kaķis (mašīnā, pārvadājuma kastē u.c ). Iedarbība ilgst aptuveni 1- 2 stunas, lai gan katram dzīviekas tas ir individuāli. Atkārtojiet izsmidzināšanu pēc šī laika vai, ja novērojiet, ka iedarbība mazinās. Feliway ® Spray var tikt izsmidzināts tieši uz kaķa guļvietas, būra iekšpusē, mašīnā. To nedrīkst izsmidzināt tuvu dzīvnieka sejai vai tieši virsū tam.
Svars: 60ml
Feliway ® ir pieejams arī kā elektrisks difuzators.
Pirms lietošanas konsultēties ar veterinārārstu, lai uzzinātu, kurš no Feliway ® veidiem ir vispiemērotākais jūsu kaķa uzvedības īpašībām.
Papildus informācija:
Feromons iedarbojas tikai uz šo sugu, tādēļ Feliway ®  Spray nekādi neietekmē cilvēka vai citu dzīvnieku uzvedību. Feliway. ® Spray nav veterinārās zāles. Ja ir novēroti slimības simptomi, lūdzu konsultēties ar veterinārārstu.
Norādījumi:
Pirms lietošanas būtu vēlams lai produkts ir istabas temperatūrā.
Tas neatstāj traipus, tomēr ņemot vērā materiālu daudzveidību, ko izmanto mājsaimniecība, uz īpašiem materiāliem, pirms īstās lietošanas, iesakām izmēģināt, uzsmidzinot kādā ne tik redzamā vietā.
Neizsmidzināt tieši uz dzīvnieka.
Sargāt no bērniem.
Glabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā.
Gadījumā, ja produkts iekļuvis acīs, nekavējoties tās skalot ar ūdeni un griesties pie ārsta.
Izvairīties no saskares ar ādu, ja tomēr Feliway ® nonāk tiešā kontaktā ar to, nekavējoties mazgājiet kārtīgi ar ūdeni un ziepēm, griesties pie ārsta.
Ja produkts tiek norīts, konsultēties ar ārstu nekavējoties, uzrādot iepakojumu.
Sargāt no uguns, nesmēķēt, ja tas izsmidzināts.
Uzglabāt cieši noslēgtu.
Nelietot tukšu flakonu. Nepiesārņot vidi ar tukšo flakonu.
Uzglabāšana:
Uzglabāt tikai oriģinālajā iepakojumā, vertikālā stāvoklī sausā, vēsā vietā un neputekļainā vietā, sargāt no tiešas saules gaismas.
Uzglabāt atsevišķi no pārtikas produktiem un dzērieniem..
Var izmantot līdz derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma.
Derīguma termiņš: skatīt uz iepakojuma.
Sērijas nr. Skatīt uz iepakojuma.
Ražotājs: CEVA SA, Z.I. de la Ballastiére - B.P. 126-33.501 Libourne Cedex, Francija
Bezmaksas tālrunis Piegāde Latvijā